ru

-50%

на перші підгузки

huggies Elite Soft

безкоштовна доставка по Україні

Який розмір підгузків підійде малюкові?

Знижка діє один раз, діти швидко ростуть,
замовляй два розміри відразу

1-й розмір

для малюків вагою від 3 до 5 кг

маленька упаковка

125 грн. економія 63 грн
62 грн

2-й розмір

для малюків вагою від 4 до 6 кг

маленька упаковка

149 грн. економія 75 грн
74 грн

вологі серветки

для чутливої шкіри

56

штук

вологі серветки

59 грн. економія 29 грн
30 грн

Безкоштовно доставимо
до квартири за 1-2 дні*

Оплата готівкою кур’єру при отриманні

fggg

економія:

всього:

0 грн.

0 грн. 0 грн

Huggies® Elite Soft

Підгузки Huggies® Elite Soft (Хаггіс Еліт Софт) створені спеціально для новонароджених. Для зовнішньої і внутрішньої сторони підгузків Huggies® ми вибрали найм’якіші матеріали - ніжні, як мамині обійми.

Інноваційний внутрішній шар SoftAbsorb (Софт Абсорб) поглинає вологу і рідкі випорожнення за секунди, зберігаючи шкіру дитини сухою на довгий час.

Комфортно,
як в маминих
обіймах

ніжні подушечки

Завдяки ніжним подушечкам поверхня підгузків Huggies® дуже м’яка і комфортна для малюка.

дихаючі матеріали

Дитяча шкіра така ніжна, тому підгузки Huggies® виготовлені з «дихаючих» матеріалів, які запобігають виникненню попрілості.

кишенька на поясі

Внутрішня кишенька на поясі не дозволяє рідким випорожненням розтікатися по спинці.

В акції не приймають участь підгузки Huggies Elite Soft 1 84 шт. і Huggies Elite Soft 2 88 шт. Товар закінчився

Умови акції.

*Доставка по Києву відбувається з 9:00 до 21:00 без вихідних. Замовлення доставляють в той же день з 16:00 до 21:00, якщо замовлення було підтверджено до 12:00, або наступного дня з 10:00 до 15:00, якщо замовлення було підтверджено після 12:00.

Доставка по Україні. Доставка "до дверей" (кур’єрська адресна доставка по Україні). Строки доставки по Україні - від 1 до 5 робочих днів. В день доставки вам обов’язково подзвонить кур’єр для погодження бажаного часу доставки. Перевірте, будь-ласка, комплектацію замовлення на місці, при його отриманні. Доставку вашого замовлення здійснюють кур’єрські служби Нова Пошта та Міст Експрес.

Доставку товарів здыйснює інтернет-магазин Pampik

Знижка на продукцію Huggies® надається інтернет-магазином pampik.com за умови здійснення замовлення на промо сайті www.baby.huggies.ua.

Контактний телефон: 0 800 302 322 та контактна електронна адреса: hello@huggies.ua

Ще минулого століття про одноразові підгузки ніхто не знав. Щоб захистити ніжну шкіру малюка, мами самі шили трикутні марлеві підгузки, які доводилося весь час прати і прасувати. Навіть після появи перших одноразових підгузків, мами, як і раніше, продовжували прати і прасувати марлеві. Добре, що сьогодні доглядати за малюком стало набагато простіше! У тому числі завдяки підгузкам Huggies® і приємним знижкам на них. Поява нового члена сім'ї - це не тільки радість, але й додаткові витрати. Дитині потрібна коляска, ліжечко, одяг і дуже багато підгузків. І не завжди молоді батьки готові до таких витрат. Ось чому Huggies® пропонує знижку 50% на покупку перших підгузків! Не економте на якості і не відмовляйтеся від гарних підгузків вуперші місяці після народження малюка!

Чому підгузки Huggies®?

  • • Huggies® добре вбирають вологу, а спеціальний індикатор показує, коли треба змінити підгузок.
  • • Huggies® запобігають пелюшковому дерматиту. Якщо використовувати наші підгузки правильно, шкіра дитини буде завжди сухою.
  • • Для мами, що годує, дуже важливий спокійний сон - з Huggies® не треба прокидатися, щоб змінити пелюшки.
  • • Завдяки ніжним подушечкам, наші підгузки м'які і комфортні для малюка.
  • • З Huggies® можна гуляти з дитиною довше, ніж завжди, а еластичний і м'який пояс дозволить дитині активно рухатися протягом дня.
  • • І головне – жодних клопотів із пранням пелюшок!

Акція на підгузки Huggies® - це можливість придбати необхідний запас підгузків за доступною ціною. Поява малюка - це величезний клопіт, і акція на підгузки Huggies® допоможе вирішити одне з найгарячіших питань.

© Kimberly-Clark Worldwide.Inc. | Site by DIEVO

Хаггіс Еліт Софт. Зареєстрований знак для товарів та послуг Кімберлі-Кларк Ворлдвайд Інк., США. Підгузки дитячі гігієнічні Хаггіс Еліт Софт. Виробник: ТОВ «Кімберлі-Кларк», 142800, Росія, Московська область, м. Ступіно, вул. Ситенка, вл. 15. Висновок державної санітарно-епідемологічної експертизи № 05.03.02-03/32152 від 21.07.2015 року