ru

-35%

на перші підгузки

huggies Elite Soft

безкоштовна доставка по Україні

Який розмір підгузків підійде малюкові?

Знижка діє один раз, діти швидко ростуть,
замовляй два розміри відразу

1-й розмір

для малюків вагою до 5 кг

маленька упаковка

127 грн. економія 44 грн
83 грн

велика упаковка

388 грн. економія 136 грн
252 грн

2-й розмір

для малюків вагою від 3 до 6 кг

маленька упаковка

139 грн. економія 49 грн
90 грн

велика упаковка

419 грн. економія 147 грн
272 грн

вологі серветки

для чутливої шкіри

168

штук

вологі серветки

119 грн. економія 34 грн
85 грн

Безкоштовно доставимо
до квартири за 1-2 дні*

Оплата готівкою кур’єру при отриманні

економія:

всього:

251 грн.

87 грн. 164 грн

Huggies Elite Soft

Підгузки Huggies Elite Soft (Хаггіс Еліт Софт) створені спеціально для новонароджених. Для зовнішньої і внутрішньої сторони підгузків Huggies ми вибрали найм’якіші матеріали - ніжні, як мамині руки.

Інноваційний внутрішній шар SoftAbsorb (Софт Абсорб) поглинає вологу і рідкі випорожнення за секунди, зберігаючи шкіру дитини сухою на довгий час.

Комфортно,
як в маминих
обіймах

ніжні подушечки

Завдяки ніжним подушечкам поверхня підгузків Huggies дуже м’яка і комфортна для малюка.

дихаючі матеріали

Дитяча шкіра така ніжна, тому підгузки Huggies виготовлені з «дихаючих» матеріалів, які запобігають виникненню попрілості.

кишенька на поясі

Внутрішня кишенька на поясі не дозволяє рідким випорожненням розтікатися по спинці.

*Доставка по Києву відбувається з 9:00 до 21:00 без вихідних. Замовлення доставляють в той же день з 16:00 до 21:00, якщо замовлення було підтверджено до 12:00, або наступного дня з 10:00 до 15:00, якщо замовлення було підтверджено після 12:00.

Доставка по Україні. Доставка "до дверей" (кур’єрська адресна доставка по Україні). Строки доставки по Україні - від 1 до 5 робочих днів. В день доставки вам обов’язково подзвонить кур’єр для погодження бажаного часу доставки. Перевірте, будь-ласка, комплектацію замовлення на місці, при його отриманні. Доставку вашого замовлення здійснюють кур’єрські служби Нова Пошта та Міст Експрес.

Всі назви, логотипи і торгові марки є власністю Kimberly-Clark Worldwide.Inc. Всі права захищені. Відвідування нашого сайту і використання представленої на ньому інформації регулюється Правовими положеннями. Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності.

Знижка на продукцію Huggies надається інтернет-магазином pampik.com за умови здійснення замовлення на промо сайті www.baby.huggies.ua.

Контактний телефон: +38044 490 58 10 та контактна електронна адреса: hello@huggies.ua

© Kimberly-Clark Worldwide.Inc. | Site by DIEVO

Хаггіс Еліт Софт. Зареєстрований знак для товарів та послуг Кімберлі-Кларк Ворлдвайд Інк., США. Підгузки дитячі гігієнічні Хаггіс Еліт Софт. Виробник: ТОВ «Кімберлі-Кларк», 142800, Росія, Московська область, м. Ступіно, вул. Ситенка, вл. 15. Висновок державної санітарно-епідемологічної експертизи № 05.03.02-03/32152 від 21.07.2015 року Розрахунки ТОВ з ІІ «Кімберлі-Кларк Україна» засновані на даних, що містяться у звітах Nielsen з аудиту роздрібної торгівлі по категорії «Підгузки» в сегменті “Для новонароджених” (визначений клієнтом), за період 2017 - 2018 років до 31 Травня, 2018 року, відносно ринку Підгузків в Україні, дійсно станом на 10 липня, 2018 року. (© 2018, ТОВ «АСНільсен Юкрейн»). Відповідальність за вказане твердження несе ТОВ з ІІ «Кімберлі-Кларк Україна».

Ще минулого століття про одноразові підгузки ніхто не знав. Щоб захистити ніжну шкіру малюка, мами самі шили трикутні марлеві підгузки, які доводилося весь час прати і прасувати. Навіть після появи перших одноразових підгузків, мами, як і раніше, продовжували прати і прасувати марлеві. Добре, що сьогодні доглядати за малюком стало набагато простіше! У тому числі завдяки підгузкам Huggies і приємним знижкам на них. Поява нового члена сім'ї - це не тільки радість, але й додаткові витрати. Дитині потрібна коляска, ліжечко, одяг і дуже багато підгузків. І не завжди молоді батьки готові до таких витрат. Ось чому Huggies пропонує знижку 30% на покупку перших підгузків! Не економте на якості і не відмовляйтеся від гарних підгузків вуперші місяці після народження малюка!

Чому підгузки Huggies?

  • • Huggies добре вбирають вологу, а спеціальний індикатор показує, коли треба змінити підгузок.
  • • Huggies запобігають пелюшковому дерматиту. Якщо використовувати наші підгузки правильно, шкіра дитини буде завжди сухою.
  • • Для мами, що годує, дуже важливий спокійний сон - з Huggies не треба прокидатися, щоб змінити пелюшки.
  • • Завдяки ніжним подушечкам, наші підгузки м'які і комфортні для малюка.
  • • З Huggies можна гуляти з дитиною довше, ніж завжди, а еластичний і м'який пояс дозволить дитині активно рухатися протягом дня.
  • • І головне – жодних клопотів із пранням пелюшок!

Акція на підгузки Huggies - це можливість придбати необхідний запас підгузків за доступною ціною. Поява малюка - це величезний клопіт, і акція на підгузки Huggies допоможе вирішити одне з найгарячіших питань.