ru

-50%

на перші підгузки

huggies Elite Soft

безкоштовна доставка по Україні

Який розмір підгузків підійде малюкові?

Знижка діє один раз, діти швидко ростуть,
замовляй два розміри відразу

1-й розмір

для малюків вагою від 3 до 5 кг

маленька упаковка

127 грн. економія 63 грн
64 грн

велика упаковка

товар закінчився

2-й розмір

для малюків вагою від 4 до 6 кг

маленька упаковка

149 грн. економія 75 грн
74 грн

велика упаковка

товар закінчився

вологі серветки

для чутливої шкіри

56

штук

вологі серветки

59 грн. економія 29 грн
30 грн

Безкоштовно доставимо
до квартири за 1-2 дні*

Оплата готівкою кур’єру при отриманні

fggg

економія:

всього:

0 грн.

0 грн. 0 грн

Huggies® Elite Soft

Підгузки Huggies® Elite Soft (Хаггіс Еліт Софт) створені спеціально для новонароджених. Для зовнішньої і внутрішньої сторони підгузків Huggies® ми вибрали найм’якіші матеріали - ніжні, як мамині обійми.

Інноваційний внутрішній шар SoftAbsorb (Софт Абсорб) поглинає вологу і рідкі випорожнення за секунди, зберігаючи шкіру дитини сухою на довгий час.

Комфортно,
як в маминих
обіймах

ніжні подушечки

Завдяки ніжним подушечкам поверхня підгузків Huggies® дуже м’яка і комфортна для малюка.

дихаючі матеріали

Дитяча шкіра така ніжна, тому підгузки Huggies® виготовлені з «дихаючих» матеріалів, які запобігають виникненню попрілості.

кишенька на поясі

Внутрішня кишенька на поясі не дозволяє рідким випорожненням розтікатися по спинці.

В акції не приймають участь підгузки Huggies Elite Soft 1 84 шт. і Huggies Elite Soft 2 88 шт. Товар закінчився

Умови акції.

*Доставка по Києву відбувається з 9:00 до 21:00 без вихідних. Замовлення доставляють в той же день з 16:00 до 21:00, якщо замовлення було підтверджено до 12:00, або наступного дня з 10:00 до 15:00, якщо замовлення було підтверджено після 12:00.

Доставка по Україні. Доставка "до дверей" (кур’єрська адресна доставка по Україні). Строки доставки по Україні - від 1 до 5 робочих днів. В день доставки вам обов’язково подзвонить кур’єр для погодження бажаного часу доставки. Перевірте, будь-ласка, комплектацію замовлення на місці, при його отриманні. Доставку вашого замовлення здійснюють кур’єрські служби Нова Пошта та Міст Експрес.

Доставку товарів здыйснює інтернет-магазин Pampik

Знижка на продукцію Huggies® надається інтернет-магазином pampik.com за умови здійснення замовлення на промо сайті www.baby.huggies.ua.

Контактний телефон: 0 800 302 322 та контактна електронна адреса: hello@huggies.ua

Ще минулого століття про одноразові підгузки ніхто не знав. Щоб захистити ніжну шкіру малюка, мами самі шили трикутні марлеві підгузки, які доводилося весь час прати і прасувати. Навіть після появи перших одноразових підгузків, мами, як і раніше, продовжували прати і прасувати марлеві. Добре, що сьогодні доглядати за малюком стало набагато простіше! У тому числі завдяки підгузкам Huggies® і приємним знижкам на них. Поява нового члена сім'ї - це не тільки радість, але й додаткові витрати. Дитині потрібна коляска, ліжечко, одяг і дуже багато підгузків. І не завжди молоді батьки готові до таких витрат. Ось чому Huggies® пропонує знижку 50% на покупку перших підгузків! Не економте на якості і не відмовляйтеся від гарних підгузків вуперші місяці після народження малюка!

Чому підгузки Huggies®?

  • • Huggies® добре вбирають вологу, а спеціальний індикатор показує, коли треба змінити підгузок.
  • • Huggies® запобігають пелюшковому дерматиту. Якщо використовувати наші підгузки правильно, шкіра дитини буде завжди сухою.
  • • Для мами, що годує, дуже важливий спокійний сон - з Huggies® не треба прокидатися, щоб змінити пелюшки.
  • • Завдяки ніжним подушечкам, наші підгузки м'які і комфортні для малюка.
  • • З Huggies® можна гуляти з дитиною довше, ніж завжди, а еластичний і м'який пояс дозволить дитині активно рухатися протягом дня.
  • • І головне – жодних клопотів із пранням пелюшок!

Акція на підгузки Huggies® - це можливість придбати необхідний запас підгузків за доступною ціною. Поява малюка - це величезний клопіт, і акція на підгузки Huggies® допоможе вирішити одне з найгарячіших питань.

© Kimberly-Clark Worldwide.Inc. | Site by DIEVO

Хаггіс Еліт Софт. Зареєстрований знак для товарів та послуг Кімберлі-Кларк Ворлдвайд Інк., США. Підгузки дитячі гігієнічні Хаггіс Еліт Софт. Виробник: ТОВ «Кімберлі-Кларк», 142800, Росія, Московська область, м. Ступіно, вул. Ситенка, вл. 15. Висновок державної санітарно-епідемологічної експертизи № 05.03.02-03/32152 від 21.07.2015 року